پێناس

ناوی یەکەم
Esat
پاشناو
Mala
وڵات
ئالبانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-10-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
کۆسۆڤۆ
شوێنی لە دایکبوون
Prizren
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Esat Mala

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 پارتیزانی تیرانا SUP 2644 31 31 0 11 1 4 1 0 0
2017/2018 پارتیزانی تیرانا SUP 1209 18 13 5 8 7 0 3 0 0
گشتیی 3853 49 44 5 19 8 4 4 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 18/05/19 SUP تێوتا دورێس 2 - 0 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/05/19 SUP پارتیزانی تیرانا 2 - 1 تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/05/19 SUP فلامورتاری ڤلۆر 0 - 3 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/04/19 SUP پارتیزانی تیرانا 1 - 1 لاچی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/04/19 SUP Kastrioti Krujë 1 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 10/04/19 SUP پارتیزانی تیرانا 2 - 0 سکیندێربیو کۆرچ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/04/19 SUP پارتیزانی تیرانا 1 - 3 Luftëtari Gjirokastër بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/03/19 UUC ئالبانیای ژێر ٢١ ساڵ 1 - 2 تورکیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 SUP پارتیزانی تیرانا 3 - 0 تێوتا دورێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 12/03/19 CUP پارتیزانی تیرانا 1 - 2 Luftëtari Gjirokastër بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/03/19 SUP تیرانا 0 - 0 پارتیزانی تیرانا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SUP پارتیزانی تیرانا 3 - 1 فلامورتاری ڤلۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 SUP لاچی 1 - 0 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/02/19 SUP پارتیزانی تیرانا 2 - 0 Kastrioti Krujë بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 06/02/19 CUP پارتیزانی تیرانا 3 - 0 Kastrioti Krujë بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 SUP Kamza 0 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 SUP سکیندێربیو کۆرچ 0 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 22/01/19 CUP Kastrioti Krujë 2 - 4 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

پارتیزانی تیرانا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
18
17
30
بەرگریکاران
تەمەن
25
28
18
32
30
34
26
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
21
22
29
19
26
22
30
19
18
20
20
26
28
27
هێرشبەران
تەمەن
19
20
25
20
24
ڕاهێنەر
تەمەن
55