پێناس

ناوی یەکەم
Esat
پاشناو
Mala
وڵات
ئالبانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
18-10-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
کۆسۆڤۆ
شوێنی لە دایکبوون
Prizren
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Esat Mala

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 پارتیزانی تیرانا SUP 1340 16 16 0 7 0 2 0 0 0
2017/2018 پارتیزانی تیرانا SUP 1209 18 13 5 8 7 0 3 0 0
گشتیی 2549 34 29 5 15 7 2 3 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 SUP تێوتا دورێس 1 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 30/11/18 SUP پارتیزانی تیرانا 2 - 1 تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 SUP فلامورتاری ڤلۆر 1 - 0 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SUP پارتیزانی تیرانا 1 - 0 لاچی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 07/11/18 SUP Kastrioti Krujë 1 - 2 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 SUP پارتیزانی تیرانا 1 - 0 Kamza بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 29/10/18 SUP پارتیزانی تیرانا 0 - 2 سکیندێربیو کۆرچ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SUP پارتیزانی تیرانا 2 - 1 Luftëtari Gjirokastër بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 16/10/18 UUC ئێستوانیای ژێر ٢١ ساڵ 2 - 2 ئالبانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 11/10/18 UUC ئالبانیای ژێر ٢١ ساڵ 0 - 1 ئیسپانیای ژێر ٢١ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 08/10/18 SUP Kukësi 0 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 03/10/18 SUP پارتیزانی تیرانا 3 - 0 تێوتا دورێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 SUP تیرانا 0 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 SUP پارتیزانی تیرانا 2 - 0 فلامورتاری ڤلۆر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SUP لاچی 0 - 0 پارتیزانی تیرانا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 SUP پارتیزانی تیرانا 1 - 0 Kastrioti Krujë بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SUP Kamza 0 - 1 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 SUP سکیندێربیو کۆرچ 1 - 0 پارتیزانی تیرانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

پارتیزانی تیرانا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
17
17
29
بەرگریکاران
تەمەن
25
28
22
18
23
19
32
34
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
21
22
18
25
19
17
20
20
24
26
28
26
هێرشبەران
تەمەن
18
19
24
20
ڕاهێنەر
تەمەن
55