پێناس

ناوی یەکەم
Rafael
پاشناو
Zbinden
وڵات
سویسرا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
20-03-95
تەمەن
23
وڵاتی لە دایکبوون
سویسرا
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
187 سم
کێش
77 کگ
Rafael Zbinden

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 شافهاوسێن CHL 84 1 1 0 1 14 0 0 0 0
2018/2019 ڤاکەر بورگهاوسن REG 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
2017/2018 ڤاکەر بورگهاوسن REG 180 2 2 0 0 11 0 0 0 0
گشتیی 264 3 3 0 1 26 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 CHL شافهاوسێن 3 - 2 کریێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 CHL ویل 1 - 2 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 CHL شافهاوسێن 1 - 3 ئاراو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 10/11/18 CHL شافهاوسێن 3 - 2 چیاسۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 CHL سێرڤێتی 3 - 0 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 27/10/18 CHL شافهاوسێن 2 - 2 وینتەرسور بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 CHL کریێنز 0 - 1 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 CHL ئاراو 3 - 1 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 CHL شافهاوسێن 1 - 1 سێرڤێتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 SCP شافهاوسێن E 2 - 3 E یۆنگ بۆیز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 CHL وینتەرسور 1 - 1 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 CHL شافهاوسێن 1 - 1 لاوسان سپۆرت بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 10/08/18 CHL چیاسۆ 2 - 1 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 05/08/18 CHL شافهاوسێن 4 - 1 ڤادوز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 CHL شافهاوسێن 2 - 0 ویل بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/07/18 CHL راپەرسویل-جۆنا 3 - 0 شافهاوسێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 13/07/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 2 - 1 ئینگۆلستاد بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 REG ڤاکەر بورگهاوسن 1 - 1 ١٨٦٠ ڕۆسێنهایم بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
15/07/18 Burghausen FC Schaffh بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

شافهاوسێن پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
17
30
23
بەرگریکاران
تەمەن
21
21
26
28
31
28
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
23
21
22
36
21
20
25
هێرشبەران
تەمەن
25
24
30
29
25
22
ڕاهێنەر
تەمەن
42