پێناس

ناوی یەکەم
Junyo
پاشناو
Suzuki
وڵات
یابان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
07-01-96
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
یابان
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
بەرزیی باڵا
175 سم
کێش
73 کگ
پێی یارییکردن
ڕاست
Junyo Suzuki

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2017/2018 ئالێن 3.L 11 2 0 2 0 11 0 0 0 0
گشتیی 11 2 0 2 0 11 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 12/05/18 3.L ڤێهێن ڤێیسبادێن 2 - 0 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 3.L ئالێن 0 - 2 کارڵسروهەر بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 27/04/18 3.L ئونتەرهاچین 0 - 1 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/04/18 3.L ئالێن 2 - 1 ئۆسنابروک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 3.L کارڵ زێیس جێنا 3 - 2 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/04/18 3.L فێردێر برێمن II 1 - 0 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/03/18 3.L زویکاو 2 - 2 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 3.L ئالێن 1 - 0 هانسا ڕۆستۆک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/03/18 3.L ڤورزبێرگەر کیکەرز 2 - 2 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 3.L ئالێن 1 - 1 مێپن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/02/18 3.L ڕۆت ڤایس ئێرتفورت 0 - 1 ئالێن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان