پێناس

ناوی یەکەم
Roshon
پاشناو
van Eijma
وڵات
هۆڵەندا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
09-06-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
هۆڵەندا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Roshon van Eijma

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ڕۆدا جەی سی EED 181 3 2 1 0 8 0 1 0 0
2017/2018 ڕۆدا جەی سی خپی 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0
گشتیی 181 3 2 1 0 12 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 19/10/18 EED ڕۆدا جەی سی 1 - 1 سپارتا ڕۆتێردام بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 EED گەو ئەهێد ئیگڵز 3 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 EED ڕۆدا جەی سی 2 - 3 یۆنگ پی ئێس ڤی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 28/09/18 EED کامبور 0 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 KNB DVS '33 0 - 6 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 EED ڕۆدا جەی سی 0 - 0 ئێف سی ئایندهۆڤن زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 14/09/18 EED والویجک 0 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 EED ڕۆدا جەی سی 2 - 3 ئێن ئی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 31/08/18 EED توێنتی 3 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 24/08/18 EED ئالێمر ستی 1 - 2 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 EED ڕۆدا جەی سی 2 - 1 یۆنگ ئایاکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 31/03/18 ERE ڤیتێسی 0 - 3 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/03/18 ERE برێدا 0 - 1 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 02/03/18 ERE ڕۆدا جەی سی 0 - 3 هێراکلێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/02/18 ERE ویلیام II 1 - 0 ڕۆدا جەی سی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

ڕۆدا جەی سی پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
33
18
بەرگریکاران
تەمەن
26
19
22
20
20
20
25
20
24
23
21
ناوەڕاستکاران
تەمەن
31
27
21
25
18
18
19
هێرشبەران
تەمەن
23
24
20
21
24
25
ڕاهێنەر
تەمەن
49