پێناس

ناوی یەکەم
Martin-Charmant
پاشناو
Mayoulou Mboula
وڵات
گابۆن
ڕێکەوتی لە دایکبوون
24-04-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
گابۆن
شوێنی یارییکردن
Attacker
Martin-Charmant Mayoulou Mboula

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 تۆرس NA1 28 2 0 2 0 2 0 0 0 0
2018/2019 Tours II NA3 623 9 6 3 2 4 0 1 0 0
2017/2018 Tours II NA3 79 2 1 1 1 1 0 0 0 0
گشتیی 730 13 7 6 3 7 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 01/12/18 NT3 Tours II 2 - 1 Saint-Jean-le-Blanc بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/11/18 NT3 Avoine OCC 3 - 0 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 NT3 Tours II 0 - 7 Bourges Foot بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 NT3 Châteauroux II 2 - 0 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 19/10/18 NT1 تۆرس 0 - 2 ڕۆدێز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 NT3 Tours II 1 - 2 J3 Amilly بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 NT1 کۆنکارنیاو 0 - 0 تۆرس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 NT3 Orléans II 2 - 1 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 NT3 Tours II 1 - 1 C' Chartres II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 NT3 Châteauneuf-sur-Loire 1 - 5 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 NT3 Tours II 2 - 3 بۆورگێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 NT3 Tours II 0 - 2 ڤێرزۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 CDL تۆرس 0 - 1 لێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 07/04/18 NT3 Tours II 0 - 2 Châteauroux II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/02/18 NT3 Orléans II 0 - 0 Tours II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

تۆرس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
38
29
بەرگریکاران
تەمەن
21
21
22
18
29
29
18
31
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
31
18
23
26
19
17
29
هێرشبەران
تەمەن
21
22
18
21
19
22
22
28
26
30
23
29
ڕاهێنەر
تەمەن
55