پێناس

ناوی یەکەم
Lazar
پاشناو
Miković
وڵات
سێربیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
31-01-97
تەمەن
22
وڵاتی لە دایکبوون
سێربیا
شوێنی لە دایکبوون
Kragujevac
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
بەرزیی باڵا
187 سم
Lazar Miković

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Grad 3.S ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2017/2018 Kranj 2.S 990 11 11 0 0 2 0 1 0 0
گشتیی 990 11 11 0 0 2 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Wed 15/08/18 CUP Grad 1 - 2 ئالومینیج بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 26/05/18 2.S Kranj 0 - 5 Mura بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 2.S Tabor Sežana 3 - 3 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 12/05/18 2.S Kranj 1 - 2 Krka بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 05/05/18 2.S Bravo 4 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/04/18 2.S Kranj 1 - 0 Dob بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 25/04/18 2.S Dekani 2 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 21/04/18 2.S Kranj 1 - 4 بردا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 17/04/18 2.S Nafta 9 - 0 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 14/04/18 2.S Brežice 1 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 08/04/18 2.S Kranj 0 - 1 Veržej بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 28/03/18 2.S Kranj 3 - 0 رادمۆلی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 2.S Kranj 1 - 3 Rogaška بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/03/18 2.S Ilirija 2 - 1 Kranj بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
16/06/19 Grad Mura نەزانراو
21/06/18 Mura Grad خواستن
16/06/18 Kranj Mura بێ بەرامبەر

خولە گرنگەکان

Grad پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
بەرگریکاران
تەمەن
28
19
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
33
28
24
31
18
21
هێرشبەران
تەمەن
26
30
24
ڕاهێنەر
تەمەن