پێناس

ناوی یەکەم
Arnau
پاشناو
Fàbrega Mañas
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
28-06-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Llançà
شوێنی یارییکردن
گۆڵپارێز
Arnau Fàbrega Mañas

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Granada II SEB 90 1 1 0 0 9 0 0 0 0
2017/2018 Granada II SEB 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
گشتیی 90 1 1 0 0 10 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 03/03/19 SEB ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SEB Granada II 1 - 2 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 SEB مێلییا 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEB Granada II 0 - 2 باداخۆز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 SEB ڤییانۆڤێنسی 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 SEB مالەگا II 0 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEB Granada II 3 - 2 ئەلمێریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 SEB FC Jumilla 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 SEB Granada II 0 - 1 یو سی ئەی ئێمە مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SEB کارتاجێنا 2 - 3 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/03/18 SEB باداخۆز 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان