پێناس

ناوی یەکەم
Andriy
پاشناو
Shtohrin
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
14-12-98
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
Attacker
Andriy Shtohrin

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا خپی 199 11 1 10 0 12 0 1 0 0
2017/2018 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا خپی 2 1 0 1 0 2 0 0 0 0
گشتیی 201 12 1 11 0 14 0 1 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 1 ڤۆرسکلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 03/12/18 PRL دینامۆ کیێڤ 2 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 2 - 1 ئاڕسیناڵ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 1 - 2 ڤۆرسکلا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 5 کارپاتی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 21/10/18 PRL Olimpik Donetsk 1 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 1 لیچیڤێتس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 3 - 0 ئۆلیکساندریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 PRL شاختار دۆنێستک 3 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 0 - 1 لڤیڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 17/08/18 PRL ئاڕسیناڵ کیێڤ 1 - 1 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 1 - 0 Desna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 PRL زۆریا 1 - 1 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 29/07/18 PRL کارپاتی 1 - 0 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 23/07/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 2 - 1 Olimpik Donetsk بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/05/18 PO1 Poltava E 3 - 0 E چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/05/18 PO1 چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 1 - 0 Poltava بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/05/18 PRL چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا 1 - 0 زیرکا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

چۆرنۆمۆرێتس ئۆدێسا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
22
19
31
بەرگریکاران
تەمەن
21
27
21
26
19
25
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
26
29
28
20
20
30
22
21
25
20
25
هێرشبەران
تەمەن
36
26
19
25
19
23
ڕاهێنەر
تەمەن
54