پێناس

ناوی یەکەم
Manuel
پاشناو
Molina Rodríguez
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
27-01-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی لە دایکبوون
Albolote
شوێنی یارییکردن
Attacker
بەرزیی باڵا
173 سم
کێش
63 کگ
Manuel Molina Rodríguez

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 ماربێیا SEB 348 8 4 4 3 15 0 2 0 0
2017/2018 Granada II SEB 26 1 0 1 0 1 0 0 0 0
گشتیی 374 9 4 5 3 16 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 10/02/19 SEB ماربێیا 1 - 0 ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEB ماربێیا 2 - 0 مێلییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 SEB ماربێیا 0 - 3 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEB یو سی ئەی ئێمە مورسیا 1 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SEB ماربێیا 0 - 2 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEB دۆن بێنیتۆ 0 - 1 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEB ماربێیا 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEB لینێنس 3 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEB ماربێیا 2 - 0 تالاڤێرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SEB سان فێرناندۆ 2 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEB ماربێیا 1 - 2 El Ejido بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 SEB ماربێیا 0 - 0 ڕیاڵ مورسیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SEB باداخۆز 0 - 0 ماربێیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEB ماربێیا 2 - 1 ڤییانۆڤێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 SEB ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ 2 - 0 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEB ماربێیا 4 - 0 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 SEB مێلییا 2 - 1 ماربێیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 05/09/18 CDR ماربێیا 0 - 1 ئیبرۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

گواستنەوە و خواستنەکان

Per From To Value
06/07/18 Granada Marbella نەزانراو

خولە گرنگەکان

ماربێیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
23
34
بەرگریکاران
تەمەن
30
27
19
22
24
34
25
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
18
32
27
25
19
32
35
28
21
هێرشبەران
تەمەن
30
19
27
20
29
20
ڕاهێنەر
تەمەن
41