پێناس

ناوی یەکەم
Oleksiy
پاشناو
Shpak
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
15-08-98
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Oleksiy Shpak

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Minai DRL 228 13 1 12 1 0 1 2 0 0
گشتیی 228 13 1 12 1 0 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 13/04/19 DRL Minai 1 - 2 Chayka بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 DRL Polessya 1 - 0 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 31/10/18 CUP Minai 1 - 3 دینامۆ کیێڤ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 26/10/18 DRL Minai 2 - 0 Veres Rivne بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 DRL Cherkashchyna-Akad… 3 - 0 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 DRL Minai 3 - 0 Nyva Ternopil بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 DRL Chayka 1 - 1 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 DRL Minai 1 - 0 Podillya Khmelnytskyi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP Minai 3 - 1 Mykolaiv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 DRL Minai 2 - 0 Kalush بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 DRL Minai 3 - 0 Bukovyna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 DRL Veres Rivne 2 - 1 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 DRL Nyva Ternopil 3 - 2 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 DRL Minai 2 - 1 Chayka بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 DRL Podillya Khmelnytskyi 0 - 2 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 DRL Kalush 1 - 0 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CUP Veres Rivne P 1 - 1 P Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Minai پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
24
27
بەرگریکاران
تەمەن
22
33
21
21
33
29
25
24
ناوەڕاستکاران
تەمەن
29
27
25
28
35
27
34
27
20
24
25
هێرشبەران
تەمەن
19
35
22
ڕاهێنەر
تەمەن
52