پێناس

ناوی یەکەم
Igor
پاشناو
Kharkovshchenko
وڵات
ئۆکرانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
17-01-67
تەمەن
51
وڵاتی لە دایکبوون
ئۆکرانیا
شوێنی یارییکردن
Unknown
Igor Kharkovshchenko

کاروانی یارییکردن (ڕاهێنەر)

تیم From To
Minai 02.07.2018

matches (coach)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Fri 26/10/18 DRL Minai 2 - 0 Veres Rivne بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 DRL Cherkashchyna-Akad… 3 - 0 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 13/10/18 DRL Minai 3 - 0 Nyva Ternopil بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 06/10/18 DRL Chayka 1 - 1 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 DRL Minai 1 - 0 Podillya Khmelnytskyi بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 26/09/18 CUP Minai 3 - 1 Mykolaiv بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 DRL Minai 2 - 0 Kalush بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 15/09/18 DRL Minai 3 - 0 Bukovyna بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 DRL Nyva Vinnytsya 0 - 0 Minai زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/09/18 DRL Minai 1 - 1 Polessya بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 26/08/18 DRL Veres Rivne 2 - 1 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 22/08/18 CUP Minai 3 - 1 Prykarpattia بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 DRL Minai 3 - 1 Cherkashchyna-Akad… بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 12/08/18 DRL Nyva Ternopil 3 - 2 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 04/08/18 DRL Minai 2 - 1 Chayka بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 28/07/18 DRL Podillya Khmelnytskyi 0 - 2 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/07/18 DRL Kalush 1 - 0 Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 18/07/18 CUP Veres Rivne P 1 - 1 P Minai بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

Minai پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
40
22
21
بەرگریکاران
تەمەن
22
32
20
33
20
33
25
23
ناوەڕاستکاران
تەمەن
23
27
25
34
24
26
20
21
هێرشبەران
تەمەن
18
34
22
ڕاهێنەر
تەمەن
51