پێناس

ناوی یەکەم
Jesús
پاشناو
Cambil Fajardo
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-03-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Jesús Cambil Fajardo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Granada II SEB 563 12 6 6 4 10 0 4 1 0
گشتیی 563 12 6 6 4 10 0 4 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 13/01/19 SEB Granada II 0 - 2 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 SEB Granada II 0 - 1 دۆن بێنیتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEB ڕیکریاتیڤۆ هوێلڤا 2 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SEB لینێنس 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEB Granada II 4 - 1 تالاڤێرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEB ماربێیا 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEB Granada II 1 - 1 سان فێرناندۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEB El Ejido 2 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 SEB ڕیاڵ مورسیا 0 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 SEB Granada II 0 - 0 ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SEB سێڤییا II 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEB Granada II 5 - 1 مێلییا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 23/09/18 SEB مالەگا II 0 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEB Granada II 3 - 2 ئەلمێریا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 SEB FC Jumilla 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 SEB کارتاجێنا 2 - 3 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان