پێناس

ناوی یەکەم
Jesús
پاشناو
Cambil Fajardo
وڵات
ئیسپانیا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-03-99
تەمەن
20
وڵاتی لە دایکبوون
ئیسپانیا
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Jesús Cambil Fajardo

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 Granada II SEB 665 15 7 8 5 19 0 4 1 0
گشتیی 665 15 7 8 5 19 0 4 1 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 24/03/19 SEB Granada II 1 - 2 ڕیاڵ مورسیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/03/19 SEB باداخۆز 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 09/03/19 SEB Granada II 2 - 1 ڤییانۆڤێنسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/03/19 SEB ئەتلەتیکۆ سانلوکوێنۆ 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 23/02/19 SEB Granada II 1 - 2 سێڤییا II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/02/19 SEB مێلییا 1 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 SEB Granada II 0 - 0 مالەگا II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 03/02/19 SEB ئەلمێریا 0 - 0 Granada II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SEB Granada II 0 - 1 FC Jumilla بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/01/19 SEB یو سی ئەی ئێمە مورسیا 3 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 SEB Granada II 0 - 2 کارتاجێنا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 07/01/19 SEB Granada II 0 - 1 دۆن بێنیتۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/12/18 SEB ڕیکریاتیڤۆ هوێلڤا 2 - 1 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/12/18 SEB لینێنس 1 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/12/18 SEB Granada II 4 - 1 تالاڤێرا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEB ماربێیا 0 - 2 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEB Granada II 1 - 1 سان فێرناندۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEB El Ejido 2 - 0 Granada II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان