پێناس

ناوی یەکەم
Bengaly
پاشناو
Kaba-Soares
وڵات
فرانسا
ڕێکەوتی لە دایکبوون
21-01-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
فرانسا
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
Bengaly Kaba-Soares

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 تۆرس NA1 92 2 1 1 0 1 0 0 0 0
2018/2019 Tours II NA3 701 9 9 0 2 0 0 0 0 0
گشتیی 793 11 10 1 2 1 0 0 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sat 08/12/18 NT3 Ouest Tourangeau 0 - 0 Tours II زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 01/12/18 NT3 Tours II 2 - 1 Saint-Jean-le-Blanc بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 NT1 بۆرگ پێرۆناس 2 - 0 تۆرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 03/11/18 NT3 Tours II 0 - 7 Bourges Foot بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 NT3 Châteauroux II 2 - 0 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 05/10/18 NT1 کۆنکارنیاو 0 - 0 تۆرس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 22/09/18 NT3 Orléans II 2 - 1 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 08/09/18 NT3 Tours II 1 - 1 C' Chartres II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/09/18 NT3 Châteauneuf-sur-Loire 1 - 5 Tours II بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 25/08/18 NT3 Tours II 2 - 3 بۆورگێس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 18/08/18 NT3 Tours II 0 - 2 ڤێرزۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 14/08/18 CDL تۆرس 0 - 1 لێنز بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

تۆرس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
19
38
29
بەرگریکاران
تەمەن
21
21
22
18
29
29
18
31
20
ناوەڕاستکاران
تەمەن
25
31
18
23
26
19
17
29
هێرشبەران
تەمەن
21
18
21
19
22
22
28
26
30
23
29
ڕاهێنەر
تەمەن
55