پێناس

ناوی یەکەم
Panagiotis
پاشناو
Liagas
وڵات
یۆنان
ڕێکەوتی لە دایکبوون
05-11-99
تەمەن
19
وڵاتی لە دایکبوون
یۆنان
شوێنی یارییکردن
بەرگریکار
پێی یارییکردن
ڕاست
Panagiotis Liagas

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2018/2019 لێڤادیاکۆس خپی 274 4 3 1 0 6 0 2 0 0
گشتیی 274 4 3 1 0 6 0 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 17/02/19 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 0 پانایتۆلیکۆس ئاگرینیۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/02/19 SUL ئاترۆمیتۆ 1 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 30/01/19 SUL ئایک ئاسێنس 1 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/01/19 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 0 ئاریس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 SUL ئاپۆلۆن سمیرنیس 0 - 0 لێڤادیاکۆس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/01/19 SUL لێڤادیاکۆس 0 - 2 ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 20/12/18 CUP پاناچایکی 2 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 17/12/18 SUL لێڤادیاکۆس 1 - 2 پاوک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 10/12/18 SUL پانیۆنیۆس 1 - 1 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SUL لێڤادیاکۆس 0 - 2 ئاستێراس تریپۆلیس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 30/10/18 CUP لێڤادیاکۆس 4 - 0 Aris Avato بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 27/09/18 CUP ئۆڵیمپیاکۆس پیرایوس 1 - 0 لێڤادیاکۆس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

لێڤادیاکۆس پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
31
29
26
18
18
بەرگریکاران
تەمەن
23
32
21
26
19
31
30
ناوەڕاستکاران
تەمەن
33
23
32
24
28
24
19
33
26
30
32
19
34
هێرشبەران
تەمەن
26
19
30
32
ڕاهێنەر
تەمەن
56