پێناس

ناوی یەکەم
Eric
پاشناو
Dos Santos Rodrigues
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-08-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Eric Dos Santos Rodrigues

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 باهیا BA1 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2018 باهیا خپی 1227 15 15 0 6 1 1 2 0 0
گشتیی 1227 15 15 0 6 1 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Sun 02/12/18 SEA باهیا 0 - 0 کروزێیرۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEA ئەمێریکا مینێریۆ 1 - 0 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 SEA باهیا 2 - 0 فلومێنێنزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEA ئاتلەتیکۆ مینێیرۆ 1 - 0 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/11/18 SEA باهیا 2 - 1 سیارا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEA ڤیتۆریا 2 - 2 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SEA باهیا 1 - 0 چاپیکۆینسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 COS ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ P 0 - 1 P باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEA کۆرینسیانز 2 - 1 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 25/10/18 COS باهیا 0 - 1 ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 20/10/18 SEA بۆتافۆگۆ 0 - 1 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 14/10/18 SEA باهیا 2 - 0 پارانا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 07/10/18 SEA گرێمیۆ 2 - 2 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/09/18 SEA باهیا 0 - 0 فلامێنگۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 25/09/18 SEA ڤاسکۆ دا گاما 2 - 1 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 21/09/18 COS باهیا 2 - 1 بۆتافۆگۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 16/09/18 SEA باهیا 1 - 1 پاڵمێراس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 09/09/18 SEA ساو پاولۆ 1 - 0 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

باهیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
35
21
20
30
19
بەرگریکاران
تەمەن
21
32
27
23
19
22
18
28
29
19
28
22
21
33
33
ناوەڕاستکاران
تەمەن
24
21
20
18
21
31
20
27
24
22
28
21
26
20
25
21
هێرشبەران
تەمەن
23
23
19
21
29
26
20
27
ڕاهێنەر
تەمەن
47