پێناس

ناوی یەکەم
Eric
پاشناو
Dos Santos Rodrigues
وڵات
بەڕازیل
ڕێکەوتی لە دایکبوون
10-08-00
تەمەن
18
وڵاتی لە دایکبوون
بەڕازیل
شوێنی یارییکردن
ناوەڕاستکار
Eric Dos Santos Rodrigues

کاروانی یارییکردن

وەرز تیم خول (خول و پاڵەوانێتیی)
2019 باهیا BA1 ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
2019 باهیا CDN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2018 باهیا خپی 1227 15 15 0 6 1 1 2 0 0
گشتیی 1227 15 15 0 6 1 1 2 0 0

matches (player)

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 21/02/19 COS لیڤەرپوڵ 0 - 0 باهیا زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 11/02/19 SUU بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 0 ئارجێنتینای ژێر ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 07/02/19 SUU ئیکوادۆر - خوار ٢٠ ساڵ 0 - 0 بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 04/02/19 SUU بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ 2 - 3 ئۆروگوای - خوار ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 02/02/19 SUU ڤەنزوێلا - خوار ٢٠ ساڵ 2 - 0 بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 25/01/19 SUU بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 0 بۆلیڤیا - خوار ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 23/01/19 SUU چیلیی ژێر ٢٠ ساڵ 1 - 0 بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 21/01/19 SUU بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ 2 - 1 ڤەنزوێلا - خوار ٢٠ ساڵ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 19/01/19 SUU کۆڵۆمبیای ژێر ٢٠ ساڵ 0 - 0 بڕازیلی ژێر ٢٠ ساڵ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 02/12/18 SEA باهیا 0 - 0 کروزێیرۆ زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 25/11/18 SEA ئەمێریکا مینێریۆ 1 - 0 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 23/11/18 SEA باهیا 2 - 0 فلومێنێنزی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 18/11/18 SEA ئاتلەتیکۆ مینێیرۆ 1 - 0 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 15/11/18 SEA باهیا 2 - 1 سیارا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 11/11/18 SEA ڤیتۆریا 2 - 2 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 04/11/18 SEA باهیا 1 - 0 چاپیکۆینسی بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 01/11/18 COS ئاتلەتیکۆ پی ئاڕ P 0 - 1 P باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 28/10/18 SEA کۆرینسیانز 2 - 1 باهیا بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان

باهیا پێکهاتە

گۆڵپارێزان
تەمەن
35
21
18
30
بەرگریکاران
تەمەن
23
21
20
33
24
19
22
21
28
16
20
30
28
33
ناوەڕاستکاران
تەمەن
21
18
19
18
20
31
21
24
23
23
28
21
21
22
22
هێرشبەران
تەمەن
23
23
28
26
21
23
21
30
29
18
26
22
31
ڕاهێنەر
تەمەن
47