یارییەکان

Day ڕێکەوت پاڵەوانێتیی Home team Score/Time Away team Events    
Thu 16/11/17 WQI پێرو 2 - 0 نیو زیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 11/11/17 WQI نیو زیلاند 0 - 0 پێرو زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 03/11/17 MLS سیاتێل ساوندێرس 2 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 30/10/17 MLS وایتکاپس 0 - 0 سیاتێل ساوندێرس زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 26/10/17 MLS وایتکاپس 5 - 0 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 22/10/17 MLS پۆڵاتلاند تیمبێرس 2 - 1 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Mon 16/10/17 MLS وایتکاپس 1 - 1 ئێرسکواکس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 06/10/17 FRI یابان 2 - 1 نیو زیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 01/10/17 MLS سپۆرتین کانساس ستی 0 - 1 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 28/09/17 MLS سیاتێل ساوندێرس 3 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 24/09/17 MLS وایتکاپس 2 - 1 کۆلۆرادۆ ڕاپیدس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 17/09/17 MLS وایتکاپس 2 - 2 کۆڵۆمبۆس کریو بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 14/09/17 MLS وایتکاپس 3 - 0 Minnesota United بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 10/09/17 MLS وایتکاپس 3 - 2 ڕیاڵ ساڵت لەیک بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Tue 05/09/17 WQO دوورگەکانی سۆلۆمۆن 2 - 2 نیو زیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Fri 01/09/17 WQO نیو زیلاند 6 - 1 دوورگەکانی سۆلۆمۆن بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 27/08/17 MLS ئۆرلاندۆ سیتی 1 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Thu 24/08/17 MLS وایتکاپس 1 - 1 سیاتێل ساوندێرس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 20/08/17 MLS وایتکاپس 2 - 1 هۆوستن داینامۆ بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 13/08/17 MLS نیو ئینگلاند 1 - 0 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 06/08/17 MLS کۆلۆرادۆ ڕاپیدس 2 - 2 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sun 30/07/17 MLS دالاس 0 - 4 وایتکاپس بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 24/06/17 COC نیو زیلاند 0 - 4 پۆرتوگال بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Wed 21/06/17 COC مێکسیکۆ 2 - 1 نیو زیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە
Sat 17/06/17 COC ڕوسیا 2 - 0 نیو زیلاند بینینی ڕووداوەکان زانیاری زیاتر لەسەر ئەم یارییە

خولە گرنگەکان