Coaches

ناو From To
C. Ancelotti 23.05.2018
م. ساری 11.06.2015 23.05.2018
Rafael Benítez 01.07.2013 03.06.2015
واڵتەر مازاری 06.10.2009 30.06.2013
ڕۆبێرتۆ دۆنادۆنی 10.03.2009 05.10.2009
E. Reja 03.01.2005 10.03.2009
جیامپیێرۆ ڤێنتورا 01.07.2004 25.01.2005
F. Colomba 01.07.2002 16.12.2002
زدێنک زێمان 01.07.2000 01.11.2000
M. Lippi 01.07.1993 30.06.1994

خولە گرنگەکان