Coaches

ناو From To
Sérgio Conceição 08.06.2017
Nuno Espírito Santo 01.06.2016 22.05.2017
خۆزێ پێسیێرۆ 19.01.2016 30.05.2016
Rui Barros 08.01.2016 19.01.2016
Lopetegui 01.07.2014 08.01.2016
Luís Castro 05.03.2014 11.05.2014
Paulo Fonseca 10.06.2013 05.03.2014
ڤیتۆر پێرێیرا 21.06.2011 09.06.2013
ئاندرێ ڤێلاس بۆاس 01.07.2010 21.06.2011
Jesualdo Ferreira 01.08.2006 30.05.2010
C. Adriaanse 01.07.2005 09.08.2006
José Couceiro 01.02.2005 23.05.2005
Victor Fernández 01.08.2004 31.01.2005
خۆزێ مۆرینهۆ 05.01.2002 30.06.2004
Fernando Santos 01.07.1998 17.06.2001
B. Robson 01.01.1994 30.06.1996

خولە گرنگەکان