Coaches

ناو From To
D. Milanič 02.03.2016
ک.یورچیچ 31.08.2015 01.03.2016
S. Gajser 20.08.2015 30.08.2015
A. Šimundža 30.09.2013 20.08.2015
A. Čačić 05.06.2013 30.09.2013
D. Milanič 01.07.2008 03.06.2013
M. Kek 01.07.2001 30.06.2006

خولە گرنگەکان