Coaches

ناو From To
Paco López 05.03.2018
Juan Muñiz 01.07.2016 05.03.2018
Rubí 28.10.2015 30.06.2016
Lucas Alcaraz 21.10.2014 26.10.2015
مێندیلیبار 01.07.2014 21.10.2014
خواکین کاپارۆس 01.07.2013 30.06.2014
خوان ئیگناسیۆ 10.06.2011 06.06.2013
لویس گارسیا 01.07.2008 07.06.2011
Moreno 19.04.2008 31.05.2008
G. De Biasi 19.10.2007 16.04.2008
Abel Resino 21.01.2007 08.10.2007
López Caro 29.08.2006 13.01.2007
Mané 05.11.2005 17.06.2006
ئۆڵترا 07.05.2005 30.10.2005
B. Schuster 29.08.2004 02.05.2005
Manuel Preciado 01.07.2003 30.06.2004

خولە گرنگەکان