Coaches

ناو From To
یورگن کلۆپ 09.10.2015
ب. ڕۆدجێرز 01.06.2012 05.10.2015
K. Dalglish 08.01.2011 16.05.2012
R. Hodgson 01.07.2010 08.01.2011
Rafael Benítez 01.07.2004 14.06.2010
G. Houllier 01.07.1998 30.06.2004
K. Dalglish 02.07.1985 22.02.1991

خولە گرنگەکان