Coaches

ناو From To
P. Bosz 06.06.2017
تۆماس توشێل 01.07.2015 30.05.2017
یورگن کلۆپ 01.07.2008 01.07.2015
T. Doll 13.03.2007 19.05.2008
J. Röber 19.12.2006 12.03.2007
B. van Marwijk 01.07.2004 18.12.2006
M. Sammer 01.07.2000 30.06.2004
U. Lattek 16.04.2000 30.06.2000
B. Krauss 05.02.2000 12.04.2000
M. Skibbe 01.07.1998 04.02.2000
N. Scala 01.07.1997 30.06.1998
O. Hitzfeld 01.07.1991 30.06.1997
H. Köppel 27.06.1988 30.06.1991
R. Saftig 20.04.1986 26.06.1988
P. Csernai 01.07.1985 20.04.1986
E. Ribbeck 28.10.1984 30.06.1985
F. Konietzka 01.07.1984 24.10.1984
H. Franz 16.11.1983 30.06.1984
H. Tippenhauer 31.10.1983 15.11.1983
U. Maslo 01.07.1983 23.10.1983
H. Witte 06.04.1983 30.06.1983
K. Feldkamp 01.07.1982 05.04.1983
B. Zebec 01.07.1981 30.06.1982
R. Bock 11.05.1981 30.06.1981
U. Lattek 01.07.1979 10.05.1981
U. Maslo 30.04.1979 30.06.1979
C. Rühl 21.05.1978 29.04.1979
O. Rehhagel 01.07.1976 30.04.1978
H. Buhtz 01.02.1976 13.06.1976
O. Knefler 01.07.1974 01.02.1976
J. Bedl 01.07.1973 30.06.1974
D. Kurrat 02.03.1973 30.06.1973
M. Michallek 01.11.1972 01.03.1973
D. Brüggemann 01.07.1972 31.10.1972
H. Burdenski 03.01.1972 01.03.1973
H. Witzler 01.07.1970 21.12.1971
H. Lindemann 21.03.1969 30.06.1970
H. Schneider 17.12.1968 17.03.1969
O. Pfau 18.04.1968 16.12.1968
H. Murach 01.07.1966 10.04.1968
H. Eppenhoff 01.07.1963 30.06.1965

خولە گرنگەکان